Filede konuk karayolları
Spor 11 Ocak 2017 Çarşamba 09

Filede konuk karayolları

Voleybol Bayanlar 1. Lig B Grubu'nda play-off mücadelesi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Ankentspor, bugün 2. devrenin ilk maçında Karayolları'nı ağırlayacak.

2. DEVRENİN İLK MAÇI

Voleybol Bayanlar 1. Lig B Grubu'nda 2. devrenin ilk maçını bugün oynanacak olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Karayolları'nı konuk ediyor. 13 maçta 10 galibiyet ile ilk yarıyı tamamlayan kırmızı-beyazlıların müsabakası, İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda saat 17.00'de başlayacak. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Samsun ekibi, Karayolları'nı geriye eli boş göndererek ikinci devreye iyi başlamayı hedefliyor.

UMARIM KAZANAN BİZ OLURUZ

Devre arasında yapılan hataları analiz edip düzeltme imkanlarının olduğunu belirten takım kaptanı Deniz Hakyemez, "İkinci devreye Karayolları maçıyla başlıyoruz. İyi bir başlangıç yapmak istediğimiz için maçın öneminin farkındayız. Devre arasında yaptığımız hataları analiz edip düzeltme fırsatımız oldu. Takım olarak yaptığımız toplantılar ve antrenmanlarla maça hazır durumdayız. Umarım güzel bir oyunla kazanan taraf biz oluruz" ifadelerini kullandı.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR MAÇ

Her maç olduğu gibi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirten takımın orta oyuncusu Aybüke Özdemir ise, "Karayolları maçı ikinci devrenin ilk maçı olduğundan bizim için önemli bir maç. Takım olarak hedefimiz bu maçla birlikte bir seri yakalamak. Takım olarak iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizle de uyum içerisindeyiz. Her maç olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" şeklinde konuştu.

Mustafa ATASEVEN

İlginizi Çekebilir