Taraftarı olduğu takımın formalarını tasarladı

Samsunspor'un Kappa ile anlaşmasının ardından ikinci devrede giyeceği formalar TFF tarafından onaylandı. Formaların tasarımını ise Samsunspor taraftarı olan Mets Spor Grafikeri Mahir Fidan tasarlandı.

TESCİLLİ FORMALARA YAKIN TASARIMLAR İSTENDİ

Samsunspor'da Lig firması ile yapılan anlaşmanın fesih edilmesi üzerine, Kappa ile anlaşma sağlanmıştı. Merkezi Samsun olan Mets Spor Sahibi Fazlıhan Carus'un destekleriyle yapılan anlaşmanın ardından kırmızı-beyazlılarının ligin ikinci yarısında giyeceği formalar ilk kez Gazete Gerçek farkı ile ortaya çıktı. Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulan ilk tasarımlar, sezon başında tesciller forma modellerinden dolayı kabul edilmedi. TFF tarafından tescillenen formalara yakın tasarımlar istendi ve ikinci kez sunulan formalar onaylandı.

SAMSUNSPORLU GRAFİKER YAPTI

Ancak bu kez çok farklı bir durum yaşandı. Samsunspor'un formalarını Samsunspor taraftarı tasarladı. Mets Spor Giyim Firması Sahibi Fazlıhan Carus'la birlikte çalışan Grafiker Mahir Fidan, her maçında tribüne giderek destek verdiği Samsunspor'un formalarının tasarımcısı oldu. Grafiker Fidan, taraftarı olduğu Samsunspor'un formalarını tasarlarken büyük heyecan yaşadığını da söyledi. Kappa yetkilileri ise, yeni sezonda farklı çizimleri olan ilgi çekecek tasarımlar ile Samsunspor'u giydireceklerini söylediler.

Mustafa ATASEVEN

Taraftarı olduğu takımın formalarını tasarladı
Taraftarı olduğu takımın formalarını tasarladı
Etiketler ; Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir