Vedat Bora, Samsunsporlu oldu
Spor 10 Ocak 2017 Salı 16

Vedat Bora, Samsunsporlu oldu

Samsunspor, Atiker Konyasporlu oyuncu Vedat Bora ile anlaştı.

Samsunspor teknik direktörü Osman Özköylü, "Atiker Konyaspor'dan Vedat Bora ile prensip anlaşmasına vardık" dedi.
Özköylü, İstanbul'daki terör saldırısı nedeniyle anlaştıkları 2 Fransız oyuncunun Türkiye'ye gelmek istemediğini ve bu nedenle bu oyunculardan vazgeçtiklerine belirterek, "Transferde sıkıntı çekiyoruz. Atiker Konyaspor'dan Vedat Bora ile prensip anlaşmasına vardık. Ayrıca Nijeryalı Abu Azeez'i denemeye aldık. Başka bir oyuncuyla anlaşma sağlayamadık. Bazı oyunculardan haber bekliyoruz, bazıları ise olumsuz yanıt verdi. Yani transfer konusunda çok sıkıntılar yaşıyoruz." ifadesini kullandı.
Pazar günü deplasmanda oynayacakları Bandırmaspor maçını da değinen Özköylü, yeni transferlerin hazır olmadığına dikkat çekti.
Yeni transferlerden bir kaçını oynatabileceklerine dikkat çeken Özköylü, şunları kaydetti.
"Belki bir veya ikisini oynatabiliriz. Çünkü fiziksel olarak bizim beklediğimiz düzeyde değiller. Hazır olmayan oyuncuyla sahaya çıkmak istemiyoruz. Mevcut oyuncularımız fizik olarak daha iyi durumdalar. Bandırmaspor maçında böyle bir tercih kullanacağız.  Bandırmaspor, bizden daha hazır bir takım. Zaten hazır bir takımları vardı. Transferleri de takımla birlikte çalışmaya başladı. Bize göre daha avantajlılar, transferlerini tamamladılar. Tabi ki bizde oraya iyi sonuç almaya gideceğiz. Yapabileceklerimizi sahaya yansıtıp puanla dönmeye çalışacağız. Gerçekten ligin en zorlu maçlarından birini oynayacağız."
Kaynak ; gercekbizde.com
Etiketler ; Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir